World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-17-2012, 05:44 PM)R4zvaNx Wrote: [ -> ]Ma dar asta chiar functioneaza ? 21 users active in the past 15 minutes (4 members, 0 of whom are invisible, and 14 guests).

Nuuuuuu, ala e acolo doar asa ca sa va incurce pe voi, numerele alea sunt la intamplare, ma gandeam ca stii si tu atat...

PS La multi ani Radu !
La multi ani!
(12-17-2012, 05:43 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]@old nick: In ultima perioada nu ai facut altceva decat sa iti bati gura de pomana. Daca tot ai gura asa de mare de ce nu te implici chiar tu? Ca vad ca de criticat stii.

Gata Zamolxis.
As vrea sa il invit pe Zamolxis sa ne prezinte contributiile lui din ultimul timp, pe a caror valoare presupun ca se baza atunci cand a scris mesajul citat de Warhell mai sus.
Multumesc tuturor pentru urari. Smile
(12-17-2012, 03:44 PM)Bv0595 Wrote: [ -> ]Sa ai sanatate si virtute,sa ai ce bea sa ai ce f....face!

4 lucruri esentiale in viata Wink)
Eu recunosc, in afara de rpg si concursuri la care am participat, nu am facut mare lucru. Dar, tu ai avut vreo contributie, old nick a avut vreo contributie? Singura contributie a fost ca a dat cu piciorul in tot ce a inceput, i-a criticat pe toti din jurul lor, si a implut de noroi pe toata lumea a putut. Iar exemplele sunt nenumarate. Ma rog nu mai are rost o continuare.
Am spus deja bogdan ca ma bag in traducere.
Well, ultima oara cand am verificat old nick tradusese cea mai mare parte din textul de pana acum. Avand in vedere ca asta a fost cel mai important proiect din ultimul timp, cred ca e de ajuns. Legat de contributiile mele, nu pot sa ma pronunt pentru ca as fi subiectiv, dar cat de cat cred ca au fost.
Te asigur insa ca amandoi am criticat in scopuri constructive.
Mie mi se pare ca old nick a facut cam tot ce poti face pentru o comunitate.S-a implicat in destule proiecte,posteaza destul de des(si nu sens,nu o parte,care posteaza doar ca numarul lor de posturi sa fie ridicat) si a contribuit la reabilitarea forumului intr-un moment decisiv(asta a fost mai demult ~6-7 luni),cand se putea ajunge chiar la inchiderea lui.Si nici n-am prea vazut sa jigneasca multa lume pe aici(cu sau fara motiv).Sincer nu inteleg de ce fac unii asa mare caz legat de faptul ca daca a contribuit sau nu.Cine vrea contribuie,cine nu,nu.N-avem noi dreptul sa-i criticam sau sa-i obligam sa participe la toate "event-urile" forumului.De exemplu,eu nici nu postez asa mult sau ma implic deloc,cu toate ca intru toata ziua pe forum.Pur si simplu nu gasesc un subiect sau ceva interesant.'Nuff said.
A mai inceput cineva de pe aici sa faca scoala de soferi? Grin (suntem destui peste 18 ani, de asta intreb)
Eu, am terminat-o acum vreo 3 luni. Nici pana la ora actuala nu m-am hotarat insa sa dau si examenul.