World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
In hunedoara stau, bogdan.
Sergiu Nicolaescu a murit.
Zici că-i făcătură, fiecare pe rând, de la Jean Constantin la Şerban Ionescu, Iurie Darie şi tot aşa până la Sergiu Nicolaescu.
Îmi făcea o adevărată plăcere să îi urmăresc filmele ... păcat.
Odinească-se în pace !
Mai devreme sau mai tarziu murim toti. Dar unii dintre noi traiesc vesnic in amintirea celorlalti. Sergiu Nicolaescu e unul dintre acesti nemuritori.
Odihneasca-se in pace! Singurul lucru care il regret, este ca actori ca Mircea Diaconu si Sergiu Nicolaescu s-au implicat in porcaria ce o reprezinta politica.

Bogdan, mai curata si tu mesageria.Smile
Să nu uităm că a luptat şi la revoluţie, astfel demonstrând că el întradevăr este caracterizat de personajele pe care le joacă în unele filme.

..Eu am plecat! Dacă deseară o să vorbesc doar aberaţii, nu vă mai pierdeţi timpul cu mine, sunt beat. Haha
Cu ce ocazie te imbeti?Haha
(01-03-2013, 11:31 AM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Bogdan, mai curata si tu mesageria.Smile

Tot stergeam la mesaje, dar nimic nu se intampla. Pana cand am descoperit ca de fapt erau mutate intr-un folder trash si nu sterse. S-a rezolvat acum, poti sa imi trimiti.
Eu cum de nu am limita la pm-uri?
(01-03-2013, 07:12 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Eu cum de nu am limita la pm-uri?

Nu mi-as permite sa fac una ca asta... ***1
(01-03-2013, 07:38 PM)Kristi Wrote: [ -> ]
(01-03-2013, 07:12 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Eu cum de nu am limita la pm-uri?

Nu mi-as permite sa fac una ca asta... ***1
Interesant..Smile