World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Nick, nu ma refeream neaparat la topicul ala, cat la faptul ca inca ii ti pica lui Maladiq, ceea ce nu mi se pare un lucru bun pentru tine.

Voiam doar sa evidentiez faptul ca 90 de pagini de peanuts comparate cu 30 de pagini de modding duc inevitabil la plictiseala. Daca altcineva ar discutat despre moartea iminenta wog.com, pe acela l-as fi mentionat. Nu-i port pica cetateanului. L-am dispretuit o vreme, apoi am incercat sa redevin obiectiv, in limita posibilitatilor, lucru pe care l-am facut si in ceea ce te priveste.Grin
(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Va fac o sugestie: Terente adminstrator

Eu sunt total de acord cu asta.

(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Kristi, cu parere de rau, oi fi rezolvat tu problema cu hostul si ai introdus unele lucruri noi, dar nu esti pregatit pentru pozitia asta; cel putin nu inca

Desi recunosc ca ai dreptul la cuvant si iti respect opinia, ar trebui sa cauti pe net care e rolul unui administrator de forum.

Uite aici: "The administrators (short form: "admin") manage the technical details required for running the site. As such, they may promote (and demote) members to/from moderators, manage the rules, create sections and sub-sections, as well as perform any database operations (database backup etc.). Administrators often also act as moderators. Administrators may also make forum-wide announcements, or change the appearance (known as the skin) of a forum." [source: wikipedia]
Eu nu merit titlul de administrator. Va rog sa nu mai insistati pe tema asta. Daca ne luam dupa trecut, am face o mare prostie, deoarece acum tot ce conteaza este prezentul si viitorul. Si eu unul, sincer, nu ma vad conducand aceasta comunitate. Kristi si Radu in era lui s-au ocupat excelent de forum si ar fi ok si din partea voastra sa-i respectati putin mai mult. Daca nu ar fi fost ei, multi dintr-o noi nu mai eram aici.

@Bogdan, niciodata nu te-as considera nesimtit. Ma refeream la acea masca doar pentru senzatia mea ca s-a dus acea eleganta. Acum insa a revenit. Nu din cauza ca ai zis lucruri bune... pur si simplu e eleganta acolo.

@Warhell, cine sa fie masca? Eu vorbeam despre un om care mi se parea ca poarta o masca, nu despre o masca. Si lasand ironia... o las. Tu lasa vorbele fara sens.
Unu - Zero pentru Normalitate !
Ce 1-0 ... ?! Pfai ..Îmi venea să vomit când vedeam ce spunea ăla! Pe zi ce trece îmi dau seama că mai avem nevoie de înca un .....

If you know what I mean ...
Iata ca domnul Maladiq se intoarce pe meleagurile natale ca sa ne serveasca o lectie de cultura. Domnule, te-am supraestimat.

~postare editata
He he .. nici arhiva n-a primit acel topic. Haha
Imi strica ziua cu un thread Angry.
Ce trist.
Sunt curios daca Maladiq va primi macar un punct de reputatie pentru lectia gratuita. Omul are nevoie de sustinere mai mult ca oricand. Sper sa posteze poezia si in Peanuts pe wog.com. Cu siguranta ca va fi apreciata la adevarata valoare, ca orice chestie buna si dulce scremuta in dulcele grai "inglezesc".Haha