World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Terente, Raducu, voi cum v-ati pregatit pentru BAC? de cand ati inceput ? care era programul vostru?
(11-29-2012, 06:59 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Terente, Raducu, voi cum v-ati pregatit pentru BAC? de cand ati inceput ? care era programul vostru?

Eu m-am apucat cu româna din vara (citit de opere and stuff) si apoi cam de la jumatatea semestrului 1 am invatat in fiecare zi intre 2 si 4 ore. Mai mult niciodata. Au fost zile in care luam pauza, dar niciodata nu se faceau 3 zile pe saptamana in care sa nu fi invatat.

@ultimele 2 saptamani inainte de BAC au fost relaxante rau. Mai faceam doar subiecte la mate si mai repetam la bio. Romana imi rasuna in cap indeajuns. Maxim doua ore pe zi.
[Image: original.jpg]

Apropo de toate discutiile legate de iubire din ultimul timp. Ia ziceti, stanga sau dreapta? Grin
Acum depinde de la om la om.
(11-30-2012, 12:03 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Apropo de toate discutiile legate de iubire din ultimul timp. Ia ziceti, stanga sau dreapta? Grin

In situatia asta, cel mai bine e sa stai pe loc.Haha
(11-30-2012, 12:03 AM)Bogdan Wrote: [ -> ][Image: original.jpg]

Apropo de toate discutiile legate de iubire din ultimul timp. Ia ziceti, stanga sau dreapta? Grin

Quote:You have to make the right choice. As long as you don't choose, everything remains possible.

Nu alegi si lasi soarta sa decida in locul tau.. pnm. In astfel de situatii nu prea exista o varianta buna de luat.
(11-30-2012, 12:13 PM)Terente Wrote: [ -> ]Nu alegi si lasi soarta sa decida in locul tau..

De fapt tu alegi sa stai pe loc, pentru ca fiecare alege doar pentru el, desi are senzatia ca poate sa aleaga si pentru altii.
Cine vrea sa participe la un 'ceva' ce va avea loc incepand cu data de 6 decembrie sa anunte aici. Am sa fac un thread separat si in 5 decembrie. Va fi foarte distractiv, va promit.
(11-30-2012, 02:39 PM)Terente Wrote: [ -> ]Cine vrea sa participe la un 'ceva' ce va avea loc incepand cu data de 6 decembrie sa anunte aici. Am sa fac un thread separat si in 5 decembrie. Va fi foarte distractiv, va promit.

Particip.
Particip.