World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cum am spus si la inceput, nu vad rostul acestei discutii
(10-14-2012, 02:57 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Cum am spus si la inceput, nu vad rostul acestei discutii

Ai dreptate, cine mai doreste sa continue aceasta discutie il rog sa creeze un topic separat in care sa faca asta.
Eu nu ma mai bag aici...nu de alta dar mi-am spus ce am vrut. Hegan, nu nu sunt fan nazy, Hitler, comunist, Stalin sau oricare chestie de tipul acesta...incerc sa gasesc partea adevarata in orice subiect, si-anume cinstea, atat. Daca ma bag, doar prelungesc o discutie are ar trebui avuta loc intre cei pe care ii intereseaza.

Si cum o mai duceti cu scoala?Smile
Exista un thread dedicat istoriei, ce rost are altul?
Şcoala merge perfect...primele note, niciuna sub 8 ..
eu maine am test la bio si marti am la mate. In rest nu stiu. Eu nu inteleg pe profi, suntem in mijlocul lui Octombrie, si niciunul nu se gandeste la test...mai stam pun pariu, 2 saptamani fara teste si din noiembrie pana cand luam vacanta o s-o tinem in fiecare zi numai in teste.


No...comment....
Ghici cine-i pe unu?...
Stiam...ca e MoldovaHaha.
Eu mă aşteptam la Rusia......
http://harapalbcontinua.ro/

Ia uitati-va putin pe aici...ma plangeam ca in Romania nu mai sunt benzi desenate. La cei 16 ani ai mei, o sa incerc sa cumpar toate numereleHaha.