World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
La ce va referiti?
Mihai Petre spune totul în faţă, ca şi Cheloo, diferenţa e că pe Mihai îl poţi băga uşor cu capul în pământ .... Haha
(10-22-2012, 09:46 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Desteptul asta de Cheloo?Astia chiar e un om destept,unul care are curajul sa se exprime liber.

La faza aia din videoul postat de warhell, chiar nu il inteleg cum poate sa judece pe cineva fara sa-l fi auzit cantand, ia dat "nu" doar pentru ca nu-i placea cum i-a raspuns prespun, si eu nu vad cu ce la jignit/enervat/deranjat tipul pe Cheloo.
Nu vi la o emisiune de genul asta,nu ca mi-ar pasa sau ca as urmari,si spui ca tu poti sa canti si manele,e prea mult.


Grin
Eram in culise cand il vad pe Chelu ca se ridica de pe scaun indreptandu-se spre tipul ala in rosu care comenta si nu se misca din loc pana ce nu au venit Razvan si Dani ca sa-l ia de acolo sa nu o incaseze, apoi alti doi oameni din staff l-au luat pe Chelu si l-au linistit, tipul in rosu a mai zis ceva de sotia lui Chelu, ca prietena lui e mai frumoasa decat sotia lui, din cauza asta s-a enervat Chelu mai tare dar nu s-a difuzat din cate am vazut Haha.
Ah da, tu eşti din Iaşi..Grin
(10-23-2012, 07:27 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ah da, tu eşti din Iaşi..Grin

Corect Grin.

Totusi, anul trecut a fost mult mai frumos.
Ce ziceti de asta facut la panarama Haha
Anul trecut era şi un juriu mai bun.