World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Incerci sa spui ceva? Ca nu ajunge pana la mine. Mai umbla un pic pe la logica si scop.
ah...esti prea bun
Pentru ca venise vorba despre curatenie, cred ca ar fi utila si o "dezinsectie" prin unele colturi ale forumului Haha. Nu stiu daca ati observat, dar a aparut iar semnatura nazista a lui Warhell. E chiar o dovada de impertinenta, o semnatura nazista suflata ca mucii-n fasole de un user care a primit ban pentru rasism. Consider ca mizeria ar trebui eradicata permanent, recunoscand totodata ca e o parere absolut personala si complet subiectiva.
asta doar daca se respecta regulile
M-am ocupat eu de semnatura, la ban , nu stiu ce sa zic...
(11-05-2012, 04:45 PM)roby14 Wrote: [ -> ]M-am ocupat eu de semnatura, la ban , nu stiu ce sa zic...

Probabil ca o sa-ti mai dea de lucru cu semnaturile Haha.
Da, ca eu nu am ce face toata ziua numa sa sterg dupa el. Crezi ca am sters sa o puna inapoi?
(11-05-2012, 07:26 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Crezi ca am sters sa o puna inapoi?

Asta numai el stie.Haha
(11-04-2012, 12:37 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]
(11-04-2012, 11:37 AM)old nick Wrote: [ -> ]Nu stiu cine a mutat threadul despre numele eroului, dar bine a facut. Putina curatenie nu strica, acum, in preajma sarbatorilor Haha . Mai sunt niste concursuri in Arena care se "usuca" degeaba. Poate da cineva cu matura si pe-acolo.Grin

Intrebarea e, de ce in Player b us si nu Muds area?

M-am gandit ca acolo ii este mai bine locul.
(11-05-2012, 12:43 PM)old nick Wrote: [ -> ]Pentru ca venise vorba despre curatenie, cred ca ar fi utila si o "dezinsectie" prin unele colturi ale forumului Haha. Nu stiu daca ati observat, dar a aparut iar semnatura nazista a lui Warhell. E chiar o dovada de impertinenta, o semnatura nazista suflata ca mucii-n fasole de un user care a primit ban pentru rasism. Consider ca mizeria ar trebui eradicata permanent, recunoscand totodata ca e o parere absolut personala si complet subiectiva.

Am vorbit cu Warhell si mi-a zis ca semnatura s-a activat dupa expirarea "banului". Nu ma pricep la chestiile astea, asa ca as ruga un moderator sa stearga postarile care fac referire la chestiune, pentru ca e posibil sa fie greseala mea, si Warhell sa fie nevinovat. Oricum, semnatura a disparut, si cred ca asta e suficient.Grin