World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Vreau sa-i multumesc lui Bogdan pentru felul in care a aranjat threadul despre modurile Gothic. Am facut niste schimbari pe-acolo si recunosc ca am copiat de la el multe chestii pe care nu stiam cum sa le pun in pagina.Grin
Nu mai bine punem la important thread dz?
Conteaza unde e?
de ce a luat ban prietenul nostru acum?
Asta ma intrebam si eu.
(12-26-2012, 10:17 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]de ce a luat ban prietenul nostru acum?
Nu se poate abtine de la comentarii la warn..Santaa
(12-26-2012, 10:23 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Hegan, ar trebui sa facem o descriere a acelei perioade, maine ai chef de o disctutie pe mess ca sa punem la punct tot, si sa punem o prezentare a vremurilor cu harti si tot tacamul, ca oricine sa poata sa intre in acest rpg si sa aibe habar ce se intampla.

Nu credeti ca ar trebui sa terminati mai intai rpg-ul ala?
Am ametit vazand cate proiecte incepeti fara sa terminati vreunul.Angry
de ce nu se mai fac concursuri ? Poze,quizuri ,video ca e cam moarta zona de concurs
Mdea şi eu sunt ameţit..nu ştiu ce să mai fac..RPG/Historical RPG( sunt înscris în ambele) la RPG trebuie să corectez multe greşeli, am rămas doar 3 în tot RPG-ul..
(12-26-2012, 10:54 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]de ce nu se mai fac concursuri ? Poze,quizuri ,video ca e cam moarta zona de concurs

Cine sa le faca, e prima problema. Si cine sa participe, e a doua.Santaa