World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Stai linistit Warhell, traducerea e pe primul loc, g2 e de relaxare. Old nick, vreau sa preiau rpg-ul. Si viitoarele rpg-uri.Smile
Si promit sa nu o mai dau cu bata in baltaHaha, cu privire la lumea gothic. Poate ma gandesc la un concurs zilele astea.
(12-22-2012, 09:29 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Stai linistit Warhell, traducerea e pe primul loc, g2 e de relaxare. Old nick, vreau sa preiau rpg-ul. Si viitoarele rpg-uri.Smile
Si promit sa nu o mai dau cu bata in baltaHaha, cu privire la lumea gothic. Poate ma gandesc la un concurs zilele astea.

Pentru rpg s-a oferit si Shakes. Discutati si puneti-va de acord. Daca tot vrei sa te axezi pe rpg, poate iti termini si povestea individuala, asa cum ai promis. Sunt destule propuneri de concursuri care nu s-au finalizat, dar daca vrei sa te ocupi tu de ele nu cred ca ar avea cineva ceva impotriva.
Zamolxis, dacă vrei poţi fi tu coordonator, atata timp cat coordonează cineva care se implcă mult si bine în proiect, pentru mine este OK.
Esti sigur Shakes? Daca vrei te ocupi tu de rpg-ul acesta si eu doar te ajut. Ma voi gandi intre timp la un concurs simplu care ar putea atrage userii. Si dupa terminarea rpg-ului, vom incepe historical rpg.
Cred ca ma pot ocupa de partea de entertainment al forumului.
(12-22-2012, 11:08 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]..partea de entertainment al forumului.
Avem asa ceva?Haha
(12-23-2012, 12:49 AM)roby14 Wrote: [ -> ]
(12-22-2012, 11:08 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]..partea de entertainment al forumului.
Avem asa ceva?Haha

Ceva o fi pe-acoloHaha. Daca nu e, se ocupa Zamo de chestiune.
(12-22-2012, 11:08 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Esti sigur Shakes? Daca vrei te ocupi tu de rpg-ul acesta si eu doar te ajut. Ma voi gandi intre timp la un concurs simplu care ar putea atrage userii. Si dupa terminarea rpg-ului, vom incepe historical rpg.
Cred ca ma pot ocupa de partea de entertainment al forumului.

Mie îmi cinvine, ar fi super să mă ocup de partea de RPG, şi să am un ajutor ca tine,...deci mă ocup eu de acest RPG.
Done...Am o idee de concurs, deci cine se baga?Smile
@roby: este ceva mai nedezvoltat, dar ma ocup eu.
Ma,bag eu daca nu e necesara folosirea unui pc..Haha
Il voi aranja, sa poti sa nu folosesti neaparat un pc, ok?Smile