World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-21-2012, 03:09 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Happy Apocalypse! Smile

Show Content
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19...r_embedded

1 bilion de vizionări .. şi desigur, ce altă zi înafară de asta..Haha
(12-21-2012, 01:39 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Ok, sa mi se strice ca sa nu mai pot intra pe forum, sau? De ce incerci mereu sa ma 'intepi' prin tot felul de vorbe scrise aiurea?

Ai fost offtopic in postul anterior. Nu era vorba despre cand o sa-ti iei tu pc sau daca poti sa joci jocul cand se va lansa ci despre noul proiect al PB-ului.
Warhell, te-am lasat sa ma bati la cap ca sa vezi cum e cand faci asta fara sa obtii vreun rezultat. Eu te-am batut la cap un an fara sa rezolv nimic, dar pana la urma te-am convins sa renunti la chestia cu nazismul. Zilele astea te-am pus in pielea mea, oferindu-ti o alta perspectiva pe care ma astept s-o intelegi.
Am înţeles tot...
Am repostat modul facut de mine asta iarna. As vrea sa-l mutati la threaduri importante in sectiunea fan mods si sa completati eventual postarea cu ce credeti de cuviinta. Eu am pus deocamdata doar linkul de download.
Dupa Craciun, ma reapuc de G2 NOTR <3. Vreau sa imi reimprospatez cunostiintele de gothic.
@warhell, un miliard de vizualizari la ceva cat se poate de stupid. Dar se pare ca penibilul da bine la public. Exista melodi mult mai bune cu putine vizualizari, ca na, asta e youtube-ul.
(12-22-2012, 08:03 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Dupa Craciun, ma reapuc de G2 NOTR <3. Vreau sa imi reimprospatez cunostiintele de gothic.

Intre timp ai putea sa "mesteresti" ceva si pe aici, in afara de traducere.Grin
Ceva ce crezi ca ti se potriveste cel mai bine.
Stai zamo, cum adică ...? Şi traducerea?