World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-16-2013, 08:34 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ai citit a doua pagină? Grin

L-am rasfoit cu tristete...Nu mi se pare nimic amuzant. E genul de idiotenie care ma indeparteaza de forumul asta. Am mai spus, consider dovezi de nesimtire toate mizeriile pe care le-a primit Iustin pe forumul asta. El avea o scuza, avea o problema medicala, e clar, dar cei care s-au amuzat pe tema asta ce scuze au? As folosi epitete mai colorate, dar nu vreau sa fac iar valuri pe-aici.
Probleme? Ce fel de probleme? Ultima dată când am vorbit cu el mi se părea mult mai matur.
(01-16-2013, 08:41 PM)old nick Wrote: [ -> ]Am mai spus, consider dovezi de nesimtire toate mizeriile pe care le-a primit Iustin pe forumul asta. El avea o scuza, avea o problema medicala, e clar, dar cei care s-au amuzat pe tema asta ce scuze au? As folsi epitete mai colorate, dar nu vreau sa fac iar valuri pe-aici.

Si ce te face sa afirmi asta?.. mi se pare incorect fata de el sa afirmi asta, deoarece nu-l cunosti si nu a dat niciodata semne in sensul asta... Multi din cei ce rad de el sunt cei care nici nu l-au intalnit (nici macar pe wog). Eu unul ma putam ok cu el si vorbeam cateodata si pe mess cu el.. la fel Carnage si tot restul care eram pe atunci. Si pot sa afirm ca nu avea nici o problema medicala...
Warhell de ce sa iesi?

Cum vi se pare prima saptamana de scoala?Smile
Asta tot nu scuza faptul ca scoti in evidenta asemenea discutii jalnice. Chiar nu mi se pare amuzant, daca ar fi dupa mine threadurile de genul asta ar fi sterse, nu "promovate" sub forma de "entertainment". Dar daca asta cere publicul, asta primeste, deh...
Hai sa schimbam subiectul...chiar nu are rost.
(01-16-2013, 07:42 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Chiar trebuia sa faceti porcaria aia...acum ma simt prost ca am facut acest concurs, ma gandeam ca va fi ceva in care toti isi vor prezenta frumos creatiile si va fi o veselie intre participanti, urmata de respect si cat de cat bun simt. Dar intotdeauna ce e frumos e calcat in picioare...totusi o voi duce pana la capat pentru unii participanti.

Sa nu te simti prost.. in nici un caz. Ce ai facut tu e de nota 10 si sincer nu ma asteptam. Mi-a placut de la inceput la sfarsit. De la felul in care te straduiai sa faci threadurile si pana la probe.

Acum ca s-a intamplat ce s-a intamplat nu mai tine de tine...

(01-16-2013, 07:42 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]E ultima data cand mai pun suflet cand fac ceva pe acest forum. A zis bine Terente, a pune suflet intr-un proiect pe forumul asta nu e altceva decat nervi...pentru ca intotdeauna vor reusi altii sa iti strice totul.
Tu ai invatat repede asta.. deoarece asa sunt timpurile acum pe aici. Timpuri grele, in care orice cuvant este interpretat si intre toti userii este aprinsa o flacara care abia asteapta sa se extinda. Nu credeam in urma cu 2 ani ca o sa se ajunga vreodata aici. Dar uite ca s-a ajuns. Felicitari. Smile Ipocrizia ne mananca si ne românizăm.
(01-16-2013, 08:50 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Cum vi se pare prima saptamana de scoala?Smile

Putea fi şi mai bună..
(01-16-2013, 08:51 PM)old nick Wrote: [ -> ]Asta tot nu scuza faptul ca scoti in evidenta asemenea discutii jalnice. Chiar nu mi se pare amuzant, daca ar fi dupa mine threadurile de genul asta ar fi sterse, nu "promovate" sub forma de "entertainment". Dar daca asta cere publicul, asta primeste, deh...

Doar pentru ca tu si altii nu inteleg ce inseamna acele postari din threadul ala, nu inseamna ca ai dreptate. Eu vad in threadurile alea glume intre: mine, Carnage, edg, Iustin si cine mai era.. tin minte ca radeam.. chiar radeam toti cand postam atunci. Era fericire pe aici.
(01-16-2013, 08:56 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(01-16-2013, 07:42 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Chiar trebuia sa faceti porcaria aia...acum ma simt prost ca am facut acest concurs, ma gandeam ca va fi ceva in care toti isi vor prezenta frumos creatiile si va fi o veselie intre participanti, urmata de respect si cat de cat bun simt. Dar intotdeauna ce e frumos e calcat in picioare...totusi o voi duce pana la capat pentru unii participanti.

Sa nu te simti prost.. in nici un caz. Ce ai facut tu e de nota 10 si sincer nu ma asteptam. Mi-a placut de la inceput la sfarsit. De la felul in care te straduiai sa faci threadurile si pana la probe.

Acum ca s-a intamplat ce s-a intamplat nu mai tine de tine...

(01-16-2013, 07:42 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]E ultima data cand mai pun suflet cand fac ceva pe acest forum. A zis bine Terente, a pune suflet intr-un proiect pe forumul asta nu e altceva decat nervi...pentru ca intotdeauna vor reusi altii sa iti strice totul.
Tu ai invatat repede asta.. deoarece asa sunt timpurile acum pe aici. Timpuri grele, in care orice cuvant este interpretat si intre toti userii este aprinsa o flacara care abia asteapta sa se extinda. Nu credeam in urma cu 2 ani ca o sa se ajunga vreodata aici. Dar uite ca s-a ajuns. Felicitari. Smile Ipocrizia ne mananca si ne românizăm.
Mersi...

Ca sa schimb subiectul...sincer aceasta prima saptamana e una destul de frumoasa, chiar mi-a facut placere sa ma reintalnesc cu colegii cu care parca acum sunt intr-un fel mai apropiat. Chiar imi place foarte tare clasa noastra, si chiar mi se pare destul de unita.
Mai ales ca a fost zugravita clasa, weekendul acesta ne schimba parchetul si usa... cred ca dupa ce se va pune parchetul o sa imi vina sa ma descalt la cat de fain o sa fieGrin.

Tin minte cand am intrat eu pentru prima data pe forum...chiar era o armonie destul de faina intre toti pe aici, de aceea am si ramas membru activ.