World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cred ca de la un thread asemanator a murit si wog.com...What
Eventual un - la reputaĊ£ie.
(11-14-2012, 11:52 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Cred ca de la un thread asemanator a murit si wog.com...What

Nu doar de la unu', ca s-au scremut mai multi pe-acolo.



~postare editata.
Am sa va rog sa nu mai faceti caracterizarile unor oameni de pe forum. Continuati sa faceti asta si primiti warn.

Postarile precedente vor fi editate.
(11-15-2012, 12:36 AM)Terente Wrote: [ -> ]Am sa va rog sa nu mai faceti caracterizarile unor oameni de pe forum. Continuati sa faceti asta si primiti warn.

Adica vine unu', posteaza in bataie de joc o "poezie" si probabil o sa primesc tot eu warn pentru ca-mi permit sa fac "caracterizari". Domnu' Maladiq trebuie protejat, ca e persoana importanta, cu "notorietate".
Am inteles ideea...Haha
Postarea i-a fost stearsa. Nici postarea mea nu a fost prea corecta pentru ca nu vazusem threadul lui Maladiq si credeam ca vorbiti in lipsa lui. Anyway, regulile forumului spun clar ca nu avem voie sa jignim.

(11-15-2012, 01:21 AM)old nick Wrote: [ -> ]Adica vine unu', posteaza in bataie de joc o "poezie" si probabil o sa primesc tot eu warn pentru ca-mi permit sa fac "caracterizari". Domnu' Maladiq trebuie protejat, ca e persoana importanta, cu "notorietate".
Am inteles ideea...Haha

1. Nu primesti warn.
2. Maladiq nu are parte de notorietate pe forumul nostru. Nu stiu ce te face sa crezi asta.
Ole sa curga tezeleHaha.

Azi am dat teza la romana, care a mai dat teza?
(11-15-2012, 04:10 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Azi am dat teza la romana, care a mai dat teza?

Si eu am dat teza tot azi la info si nu a fost chiar atat de rau... Dar saptamana viitoare am teza la mate si acolo e foarte greu, si inainte de teza trebuie sa dau un test din algebra pe care l-am pierdut, plus ca trebuie sa ma asculte la bio marti din toata materia (genetica moleculara si genetica umana) si profa mea de bio nu e prea intelegatoare si nici nu i-ar strica o vizita la psiholog. Haha
Cum te-ai descurcat Andrei?
Mi se pare usor anormal ca userii de pe acest forum sa inceapa sa stabileasca ei de capul lor cine merita si cine nu merita sa fie membru al echipei de administrare. Nicaieri pe lumea aceasta nu o sa vedeti ca utilizatorii stabilesc ei dupa cum ii taie capusorul lor aceste chestiuni destul de delicate pana la urma.

Pentru ca acest forum sa fie in viata la momentul actual a fost nevoie de ceva banisori(multi putini sunt bani pana la urma) multa munca, pasiune si nu in ultimul rand perseverenta din partea administratorilor, mozilor si smozilor. Drept urmare as avea ca rugaminte la voi sa incercati sa va limitati la statutul de utilizator si sa profitati de toate drepturilor care va sunt acordate.

Nu va convine? Plecati! Nimeni nu va opreste aici deoarece nimeni nu are nevoie de un 'Gica contra' care sa fie mereu omniprezent pe acest forum.

Cat despre Marian, tot respectul, si eu votez in favoarea lui la postul de administrator.