World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(11-16-2012, 09:37 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Spune-i si tu ca vrei foarte mult sa mergeti impreuna la bal, etc. etc...
Degeaba.
(11-16-2012, 09:40 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Moooama vine Corina,si la noi vine p*zda lu' Cheloo,grasu foame umblatoare si RUBY,si tot nu dau 35 de lei pe asa ceva.

Nu pot spune că sunt un mare fan a lui Corina, dar nu e nimic mai bun.
Tocmai azi a fost alt bal, unde au cântat Paraziţii.

Apropo, tu cum te distrezi mai exact?
Acasa,cu baetii la o bere 8 ore.
Care e faza cu Maladiq?
(11-16-2012, 03:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Aşa vor sfârşi Statele Unite , la fel şi dominaţia lor asupra planetei.

http://stirileprotv.ro/alegeri-sua/100-0...-alba.html

E doar un prim pas către libertate.

Hi, hi, hi, asa cum a inceput si al treilea razboi mondial pe care il prevesteai acum ceva timp. De unde iei ideile astea?

Apropo, a se observa un detaliu semnificativ la stirea asta, si anume faptul ca Texasul e statul cu cele mai multe voturi. Intorcandu-ne cateva sute de ani inapoi si raportandu-ne la pozitia geografica a statului, ne putem da usor seama de ce tocmai acolo se intampla asta.

Oricum, daca e sa se sfarseasca dominatia SUA, lucru destul de probabil in contextul economic actual, locul lor va fi luat de rusi (si asta din simplul motiv ca au resurse naturale - petrol si gaze naturale mai exact). Eu sincer prefer capitalismul, consumerismul, globizarea sau oricare alt element ''negativ'' al opresiunii americane, decat sa se intoarca comunismul.
Iranul a spus clar: "Va fi un război, dar nu ştim când şi unde."

Acum ar fi oportunitatea perfectă, având în vedere că Israelul atacă Gaza.
Pai si asta inseamna direct razboi mondial? De la al doilea RM si pana acum au mai fost o multime de conflicte la nivel local care s-au mentinut in regiunea in care au fost declansate, chit ca erau implicati si aia mari, pe parti opuse ale baricadelor (vezi Vietnam, Kosovo, Irak, Afganistan).
Va fi unul nuclear cu siguranţă.
(11-18-2012, 11:47 AM)Warhell Wrote: [ -> ]Va fi unul nuclear cu siguranţă.

I dont think so... n-ar indrazni
Da,si pe 21 decembrie vine sfarsitul lumi.Eu deja miam facut un beci in care sa ma ascund,poate scap.Daca nu vine sfarsitul lumi atunci de bombele tale nucleare.Rolleye
macar sa apuc sa imi vad nepoti Sad