World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sârma si scociul.
Am uitat sa intreb, cum a fost primul semestru note mici sau mari?
Note mult mai mari ca anul trecut. Mie nu imi vine sa cred, nu am invatat asa de mult dar cu toate acestea am note mari.Smile
Si e un liceu foarte bun.
Eu am avut note mari, am intrat mai departe la faza pe oras la olimpiada la romana. Sunt un mic poetSmile.
Si eu am luat note mari m-am si mirat ma asteptam la note mai mici in primul an de liceu mai ales e printre primele licee din Bucuresti.....

Acum ca sa ma laud mi-a iesit 9.28 media semestriala Haha)
Ah cornel, mie 7.20, atat de aproapeHaha.
(12-31-2012, 10:49 AM)cornel Wrote: [ -> ]Si eu am luat note mari m-am si mirat ma asteptam la note mai mici in primul an de liceu mai ales e printre primele licee din Bucuresti.....

Acum ca sa ma laud mi-a iesit 9.28 media semestriala Haha)

Greu de crezut. Poate ai buna voinţă să faci o poză la carnet cu media semestrială. Santaa
Avand in vedere nivelul invatamantului care e tot in faza de "sarma si scoci", cred ca va laudati degeaba.Haha
9,69 media mea. Mda am cap sfeclit-o la tehnologica. Nu inteleg materia astaHaha.

La multi ani!
Pai inseamna ca clasa mea e plina de genii...adica am o fata care are media 10 semestriala, si anul trecut i-a iesit 10 pe tot anul. Si sunt multe medii de 9.88, 9.83, 9.76.