World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deci as vrea sa iau acest moment si sa trimit niste beri virtuale:
lu' Carnage ca inchide topicul ala. GG, da' sa il si muti la Arhiva Smile
lu' BeoWulf ca mi-a amintit de Adevent Rising si ca a pus Oldboy.
lu' Shake si Zamolxis ca a pus, respectiv ghicit Will Rock. Sunt ani de zile de cand nu am mai jucat jocul ala, si nu imi aminteam cum ii zice.
lu' Hegan, Kristi si old nick ca e baieti de treaba.
si sa nu il uitam pe Terente care are o bere din urma ca s-a bagat la traducere.

Cheers!
(11-06-2012, 12:45 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Deci as vrea sa iau acest moment si sa trimit niste beri virtuale:
lu' Carnage ca inchide topicul ala. GG, da' sa il si muti la Arhiva Smile
lu' BeoWulf ca mi-a amintit de Adevent Rising si ca a pus Oldboy.
lu' Shake si Zamolxis ca a pus, respectiv ghicit Will Rock. Sunt ani de zile de cand nu am mai jucat jocul ala, si nu imi aminteam cum ii zice.
lu' Hegan, Kristi si old nick ca e baieti de treaba.
si sa nu il uitam pe Terente care are o bere din urma ca s-a bagat la traducere.

Cheers!

Cred ca asta e cam toata "comunitatea"...Haha Dau si eu o sticla de rachiu, ca ajunge la toata lumea si merge cu bere. Noroc!
Dinala de cade din cer?Haha
(11-06-2012, 12:45 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Deci as vrea sa iau acest moment si sa trimit niste beri virtuale:
lu' Carnage ca inchide topicul ala. GG, da' sa il si muti la Arhiva Smile
lu' BeoWulf ca mi-a amintit de Adevent Rising si ca a pus Oldboy.
lu' Shake si Zamolxis ca a pus, respectiv ghicit Will Rock. Sunt ani de zile de cand nu am mai jucat jocul ala, si nu imi aminteam cum ii zice.
lu' Hegan, Kristi si old nick ca e baieti de treaba.
si sa nu il uitam pe Terente care are o bere din urma ca s-a bagat la traducere.

Cheers!

Mersi de bere Haha
Sorry, mie un suc poateHaha.
(11-06-2012, 12:45 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Cheers!

cheers mate!
Trimite prin posta
Reds daca se poate Grin.
Ce-ar merge acum o bere, dar sa fie si o domnisoara in brate ca sa nu stea in gatHaha.
Dam bani de paine pe bere! Ai intrat la idei?. Copii traiesc singuri, ca-ci noi nu traim pentru ei! Haha epic