World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-16-2012, 09:11 PM)Terente Wrote: [ -> ]But... I'm on a plain ... i can't complain.

Tu parca aveai probleme cu parola
Haha.
(12-16-2012, 09:05 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Old nick, daca chiar nu iti pasa de forumul asta atunci de ce iti mai pierzi timpul pe aici? Chestia asta nu o pot intelege... Nu faci altceva decat sa critici in continuu tot ce se intampla pe forum, fara ca macar sa incerci sa schimbi situatia actuala prin implicare directa. Ai vazut chiar si topicul lui Warhell ca un topic de prost gust... Serios, de cat sa continui tot asa eu as zice ca e mai bine sa-ti iei ramas bun de la forum si sa-ti continui de viata in continuare cautandu-ti alt forum de care sa-ti bati joc.

Asta nu e implicare directa? Va incapatanati sa vedeti doar bataie de joc si chef de cearta in vorbele mele. Am criticat ce mi s-a parut aiurea si am laudat ce am considerat eu ca merita. Mi-am exprimat opinia, ca user. Am spus ca topicul lui Warhell e aiurea pentru ca asa nu se rezolva nimic. Si chiar cred ca ar trebui sa preia traducerea, ca sa dovedeasca celorlalti ca poate sa termine o treaba pe care, cu tot respectul, altii n-au terminat-o, desi o "coordoneaza" de mai bine de un an. Nu va mai plictisesc cu prostiile mele. Chiar eram curios sa vad cand voi fi invitat sa plec la plimbare.Haha Oricum am obosit incercand sa ma fac inteles si chiar devine penibila situatia.Haha
Sanatate si la multi ani!
Eu nu cred ca old nick isi bate joc de forum cum spui tu Kristi, vrea sa ne indrume si sa ne invete, nu vad nimic rau in asta, poate ca ne critica dar o face in mod constructiv insa cei mai multi dintre noi o vad intr-o maniera distructiva pentru ca simt ca le este patata imaginea sau mai stiu eu ce.
(12-16-2012, 09:29 PM)old nick Wrote: [ -> ]Am spus ca topicul lui Warhell e aiurea pentru ca asa nu se rezolva nimic.

Dupa modul tau de gandire toate sugestiile tale pentru a 'imbunatatii' forumul care nu au fost aplicate sunt penibile... pentru ca nu au avut niciun rezultat. Si topicul lui Warhell nu a fost chiar atat de inutil pe cat crezi tu, a readus temporar pe forum destui membrii si i-a 'fortat' sa posteze... dar nu ma asteptam sa recunosti asta... orice numai sa nu recunosti cumva ca ai gresit.
La multi ani Radu, Raducule!
La mulţi ani Radu! Să ai parte de tot ce îţi doreşti!
La multi ani Radu!
Sa ai sanatate si virtute,sa ai ce bea sa ai ce f....face!
La multi ani! Raducule Smile

Si lasatil ma sa critice daca asta ii place sa faca ca nu strica sa vedem ce se greseste prin ochi lui Smile
La multi ani Raducu'!

@old nick: In ultima perioada nu ai facut altceva decat sa iti bati gura de pomana. Daca tot ai gura asa de mare de ce nu te implici chiar tu? Ca vad ca de criticat stii.
Ma dar asta chiar functioneaza ? 21 users active in the past 15 minutes (4 members, 0 of whom are invisible, and 14 guests).